Fotografi i vitit për MOTIN, zbuloni konkurrentët dhe fotot sipas gazetës The Sun (PERLAT E NATYRËS)

Publikuar tek: bota, më 12:03 16-08-2019 Fotografi i vitit për MOTIN, zbuloni konkurrentët dhe fotot sipas gazetës The Sun (PERLAT E NATYRËS)

Janë foto të mrekullueshme, që janë realizuar në harkun kohor të një viti dhe që kanë hyrë në konkurrimin se kush do të jetë fotografi i vitit për motin. Tani është publiku që do të vendosë për foton më të bukur.

68340967_942012679495605_665676882422792192_n.jpg

Riomaggiore në Itali, foto e realizuar nga Elena Salviai

68290443_411942866338933_9183405291696291840_n.jpg

Ngjyrja të jashtëzakonshme me diciturën “In Slow Dance” nga Andrei Baskevich

68543598_2732445270117874_578476255901384704_n.jpg

Stuhia në Porthcawl, Wales nga fotografi Jay Birmingham

69016298_472000846973053_85093902113046528_n.jpg

Alienë në Alpe? Foto nga Iain Afshar me formacionin e reve mbi Alpe

68522863_398620150794191_495657346425421824_n.jpg

Shiu që bie në lumin Thames në Londër, foto Brian Denton

68402281_1175035609356724_6238392920303468544_n.jpg

Kjo foto e jashtëzakonshme e Peng Gang Fang tregon një anije pas një Tajfuni në Tajvan

68866056_2981502831892129_8904752873003286528_n.jpg

Scotney Castle në Kent me këtë sy magjik, foto e Chris Brown

68353706_2509132129146170_5254299128334123008_n.jpg

Foto nga dritarja e autobuzit në Memphis, SHBA, foto e Christine Holt

68684559_477870489714517_5735426750721032192_n.jpg

“Mbi gjithë Pritshmëritë e mia”, foto e realizuar nga Gareth Mon Jones

68600692_484581822112147_853038697497493504_n.jpg

Foto e realizuar nga Steve W Carr në New Brighton

68271875_481104442685133_2769137485005979648_n.jpg

Një geisha në rrugët e Kyoto, Japoni, foto Patrick Hochner

7s.jpg

Stuhi në Newhaven, East Sussex, Angli. Foto nga Dan Portch

68666644_2059866230976698_1747280815856812032_n.jpg

Foto nga Bingyin Sun në Islandë

68651303_503235836910188_1432915507874365440_n.jpg

Dimer në Kroaci, Elena Belozorova

68370533_396180964370868_738554995602882560_n.jpg

Kabina plot ngjyra në Southworld Suffolk, foto nga Lee Acaster

68243514_2983633005195480_5937387481757384704_n.jpg

Fusha e Wiltshire, foto nga Brian Bayliss

68428903_461872517726973_4969739592010825728_n.jpg

Denis Oswald sjell këtë foto nga Oklahoma, SHBA

69277477_2325647924314445_9190948594297864192_n.jpg

Steve Baker sjell këtë foto me dron në Tunbridge Wells, kent, England

68538245_2414280508803985_7511233850299645952_n.jpg

“Apokaliptik”, foto në Arizona USA, e sjellë nga Kevin Juberg

69000095_680368239103936_2972308688150200320_n.jpg

Malet Fichtelberg, Gjermani, foto Christoph Schaarschmidt

68729242_2341357219472348_7160029856200130560_n.jpg

New Mexico, foto nga Stu Short

68563860_250691412480560_6222187952861085696_n.jpg

Nata e vitit të ri Iranian, në Iran, foto nga Mohammad Moheimani

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « India dhe Pakistani drejt luftës së pashmangshme, rëndohet bilanci i të vrarëve
'Zbutet' Izraeli, i lejon vizitën njërës prej kongresmeneve »
Article Logic
Execution time: 0.010402917861938
array(1) { ["section"]=> string(104) "fotografi-i-vitit-per-motin-zbuloni-konkurrentet-dhe-fotot-sipas-gazetes-the-sun-perlat-e-natyres-175508" }