Fotografi surprizon deputeten demokrate, i bën një super-shkrepje jashtë Kuvendit: Ndjekësit mbeten gojëhapur

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:01 21-10-2016 Fotografi surprizon deputeten demokrate, i bën një super-shkrepje jashtë Kuvendit: Ndjekësit mbeten gojëhapur

Fotografi Erdi Mara ka suprizuar deputeten demokrate Majlinda Bregu me këtë shkrepje jashtë ambienteve të Kuvendit.

Bregu duket gjithë klas e elegancë mbi takat që bien veçanërisht në sy.

E surprizuar nga fotoja profesionale, Bregu e ka falenderuar fotografin ndërsa ndjekësit në rrjetet sociale kanë mbetur të befasuar nga pamja e demokrates.

Pafund komplimenta për mënyrën se si duket kanë shkuar në adresë të Bregut. Por sigurisht, edhe pyetje të tipit: Sa kushton një veshje kaq luksoze dhe “hijerëndë”?!

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089118480682373
array(1) { ["section"]=> string(113) "fotografi-surprizon-deputeten-demokrate-i-ben-nje-super-shkrepje-jashte-kuvendit-ndjekesit-mbeten-gojehapur-56912" }