Fotografia që s’kemi parë: Andi Lila i ul brekët Canës. Të gjithë luftojnë për të mbrojtur portën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:17 20-06-2016 Fotografia që s’kemi parë: Andi Lila i ul brekët Canës. Të gjithë luftojnë për të mbrojtur portën

Një foto që nuk e kemi parë deri tani nga ndeshja spektakolare e Shqipërisë me Rumaninë. Dhe ka qenë pikërisht një moment kur të gjithë djemtë e kombëtares po luftonin për të mbrojtur portën.

Foton e publikon Olti Curri, bashkë me një koment pikant:
“Ndërkohë që kuq e zinjtë janë në kulmin e lojës, kur Bekim Balaj duket si ne ndeshje boksi me grushtin mbledhur, kampioni tjetër Andi Lila në luftë për të kapur topin, ka qenë duke zhveshur aksidentalisht kapitenin e kombëtares Lorik Cana që është ngritur lart pë të kapur topin.
Fati i Canës që Lila ka shtrënguar vetëm mbathjet e kostumit sportiv dhe jo më shumë, se përndryshe kapitenit do ti kishim parë jo vetëm shqiponjen tatuazh, por edhe ndonjë "shpend" tjetër”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032799959182739
array(1) { ["section"]=> string(101) "fotografia-qe-s-kemi-pare-andi-lila-i-ul-breket-canes-te-gjithe-luftojne-per-te-mbrojtur-porten-44076" }