Fotografja e Ramës harron kryeministrin, ja fotot që u bën gazetarëve. Mes tyre edhe shtatzëna

Publikuar tek: politike, më 16:15 02-12-2015 Fotografja e Ramës harron kryeministrin, ja fotot që u bën gazetarëve. Mes tyre edhe shtatzëna

Blerta Kambo, fotografja e talentuar harron kryeministrin dhe fokusohet te gazetarët që e ndjekin gjithnjë. Ajo u bën gazetarëve të politikës disa foto, teksa ata janë duke punuar.

Në foto shihet Muhamed Veliu, Elja Zotka, Deni Shkodra dhe gazetarja shtatzënë Joniada Koçi.

Por ndryshe nga Rama, që përgjithësisht e ndjek me përpikmëri se ku është kamera apo aparati fotografik, gazetarët as që duan ta dinë, ata janë duke u përgatitur, madje edhe duke bërë telefonatat e fundit para konferencës së Ramës.

metveliu

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010211229324341
array(1) { ["section"]=> string(98) "fotografja-e-rames-harron-kryeministrin-ja-fotot-qe-u-ben-gazetareve-mes-tyre-edhe-shtatzena-26798" }