Fotoja e çiftit çek, postuan në ‘’Facebook’’ flamurin shqiptar dhe udhëtimin e tyre në Shqipëri

Publikuar tek: aktualitet, më 08:53 04-07-2015 Fotoja e çiftit çek, postuan në ‘’Facebook’’ flamurin shqiptar dhe udhëtimin e tyre në Shqipëri Michal Svatos dhe Anna Kosinova, të vrarë dje në Dukagjin

Çifti që pati fatin tragjik të vritet në Prekal të Dukagjinit dje, kishte postuar ditë më parë plot entusiazëm se do bënin një udhëtim në Shqipëri, madje kishin postuar edhe foto nga udhëtimi turistik në Shkodër.

Michal Svatos dhe Anna Kosinova kishin publikuar albumin “Përshëndetje nga Ballkani”. Fillimisht ata shkuan në plazhin e Rrjollit në Velipojë dhe më pas në Dukagjin ku u vranë.

cifticek

Foto nga albumi, promovonin Shqipërinë, ku u vranë barbarisht

LEXO EDHE:

MASAKROHEN ME AUTOMATIK DY TURISTE ÇEKE, MAKINA HIDHET NE HUMNERE

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrasjet dhe grabitjet e turistëve çekë në Veri të Shqipërisë, 1 për çdo vit
Tre fshatra të Vlorës me kanabis, prangosen dy banorë »
Article Logic
Execution time: 0.011879920959473
array(1) { ["section"]=> string(96) "fotoja-e-ciftit-cek-postuan-ne-facebook-flamurin-shqiptar-dhe-udhetimin-e-tyre-ne-shqiperi-15314" }