FOTOJA E DITËS nga Burreli: Më e pëlqyera dhe komentuara në newsbomb.al

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:30 10-01-2017 FOTOJA E DITËS nga Burreli: Më e pëlqyera dhe komentuara në newsbomb.al

*FOTOJA E DITËS nga Burreli - Ditën e djeshme kjo foto bëri xhiron e rrjeteve sociale dhe ishte ndër më të pëlqyerat e komentuarat në newsbomb.al.

Fotoja e shkrepur në Burrel tregon situatën reale dhe të vështirë që po përjeton Shqipëria prej të ftohtit por pamja që ka marrë uji i ngrirë rrjedhur nga depozita, për romantikët dhe adhuruesit e së bukurës është e mrekullueshme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.041708946228027
array(1) { ["section"]=> string(76) "fotoja-e-dites-nga-burreli-me-e-pelqyera-dhe-komentuara-ne-newsbomb-al-65086" }