Fotoja e fikshme e Berishës dhe paralajmërimi i skandalit të madh me zyrtarë të lartë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:40 20-05-2016 Fotoja e fikshme e Berishës dhe paralajmërimi i skandalit të madh me zyrtarë të lartë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar një fotografi shokuese që besohet se është realizuar në Shqipëri.

Me komentin “Rilindasi kanabist”, Berisha ka postuar foton ku duket një djalë i kthyer me kurriz mes një fushe të mbjellë me kanabis sativa. Në krahë ai mban një armë tip kallashnikov. Gjatë seancës së djeshme parlamentare Berisha ka paralajmëruar për një skandal të madh që përfshin zyrtarë të lartë në Tiranë, megjithatë nuk dihet ende përse bëhet fjalë. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Skandal në Shkodër: Përdhunohen tre vajza të mitura në Jetimore, arrestohen 5 punonjës
Mjeku shqiptar i shpëton jetën pasagjerit në avion, tregon çfarë e ndihmoi »
Article Logic
Execution time: 0.011483192443848
array(1) { ["section"]=> string(91) "fotoja-e-fikshme-e-berishes-dhe-paralajmerimi-i-skandalit-te-madh-me-zyrtare-te-larte-40976" }