Fotoja e ish-zonjës së parë Michelle Obama bëhet virale, kjo është arsyeja

Publikuar tek: bota, më 08:30 05-04-2017 Fotoja e ish-zonjës së parë  Michelle Obama bëhet virale, kjo është arsyeja

Një foto e ish-zonjës së parë Michelle Obama ku shfaqet krejt natyrale, po thyen rrjetin dhe e gjitha kjo për shkak të pames së saj së pa kuruar, me kacurrela të pakrehura dhe pa make up.

Gjatë 8 viteve në Shtëpinë e Bardhë, bashkëshortja e ish-presidentit Barack Obama ka qenë e detyruar të kurohet për pamjen e saj të jashtme.

Stilisti i saj ka thënë më parë se Michelle i ka mbajtur përherë flokët natyrale dhe mezi priste të largohej nga posti i zonjës së parë, për t’u rikthyer “në zonën e rehatisë”. Megjithatë, pamja e saj është pëlqyer nga nga të gjithë.

Screenshot_2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gruaja shtatzënë rrihet e tërhiqet zvarrë, reagimi i kalimtarëve të le pa fjalë (VIDEO)
Sulmi kimik në Siri, Rusia bën përgjegjës rebelët për masakrën »
Article Logic
Execution time: 0.01151180267334
array(1) { ["section"]=> string(79) "fotoja-e-ish-zonjes-se-pare-michelle-obama-behet-virale-kjo-eshte-arsyeja-74152" }