Fotot e këtij fëmije bënë xhiron e botës në rrjetet sociale

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:48 01-07-2016 Fotot e këtij fëmije  bënë xhiron e botës në rrjetet sociale

Fotot e këtij fëmije kanë bërë xhiron e botës në rrjetet sociale.  Teksa kishte shkuar për të vizituar muzeumin, ai i ka keqkuptuar statujat që gjendeshin aty.

Fëmija i uritur shihet teksa shkon të thithë gjoksin e një statuje duke menduar se është real.

Fotoja është shkrepur në Australi dhe ka marrë qindra mijëra pëlqime dhe shpërndarje në facebook.

bebi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021386861801147
array(1) { ["section"]=> string(66) "fotoja-e-ketij-femije-beri-xhiron-e-botes-ne-rrjetet-sociale-45215" }