Fotoja e kryeministrit kanadez ‘tërbon’ rrjetet sociale, arsyeja do t’iu habisë (Foto)

Publikuar tek: bota, më 07:48 25-02-2017 Fotoja e kryeministrit kanadez ‘tërbon’ rrjetet sociale, arsyeja do t’iu habisë (Foto)

Rrjetet sociale janë ‘tërbuar’ pas publikimit të fotos së kryeministrt kanadez, Justin Trudeau.

Trudeau është shumë i famshëm jo prej politikës, por prej pamjes së tij, madje vetëm pas publikimit të kësaj fotoje askush nuk ka nguruar të komentojë.

Shpeshherë ai është krahasuar me princat e Disney dhe vajzat çmenden prej tij. Madje disa ditë më parë qarkulluan në internet disa foto ku edhe Ivanka nuk po i rezistonte dot Truedau duke ja ngulur sytë. Ndërsa sot xhiron e internetit po e bën një foto e kryeministrit ku atij i duken të pasmet. “Meme” po shpërndahen në Tëitter me foton e Trudeau. “Unë nuk postoj gjëra politike në Tëitter, por jam gati të filloj një bashkëbisedim me të pasmet e Justin Trudeau”, shkruan njëri. Ndërsa një tjetër shkruan: “Gjej dikë që të dojë aq shumë sa interneti do të pasmet e Justin Trudeau”.

tunde.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohet aktorja e njohur e filmit horror ‘The Ring’, ja për çfarë akuzohet
Aksident tragjik, 12 të vdekur e dhjetëra të plagosur »
Article Logic
Execution time: 0.0062389373779297
array(1) { ["section"]=> string(87) "fotoja-e-kryeministrit-kanadez-terbon-rrjetet-sociale-arsyeja-do-t-iu-habise-foto-69889" }