Fotoja e parë zyrtare e familjes së Vesës dhe Big Bastës, djali 1 muajsh.Liani, një mrekulli

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:08 27-06-2016 Fotoja e parë zyrtare e familjes së Vesës dhe Big Bastës, djali 1 muajsh.Liani, një mrekulli

Ka kaluar plot 1 muaj, që kur këngëtarja e njohur Vesa Luma ka sjellë në jetë djalin e saj, Lian.

I ati, këngëtari i njohur Big Basta, ka menduar të bëjë publike foton e parë zyrtare të familjes së re, me birin 1 muajsh në krahët e mamasë Vesa. Një mrekulli kjo foto, me krijesën më të bukur nga dashuria e dy këngëtarëve.

 

vesalumadjali.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023499011993408
array(1) { ["section"]=> string(96) "fotoja-e-pare-zyrtare-e-familjes-se-veses-dhe-big-bastes-djali-1-muajsh-liani-nje-mrekulli-44685" }