Fotoja e rrallë e Ramës, problemet me dhëmbët dhe batutat e opozitës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:54 11-10-2016 Fotoja e rrallë e Ramës, problemet me dhëmbët dhe batutat e opozitës

Kjo është fotoja e rrallë e kryeministrit Edi Rama që tregon kohën kur ish shefi i kabinetit kishte probleme me dhëmbët.

I çkompleksuar dhe tërësisht në duart e dentistit... Kur i rregulloi, kryeministri, siç sjell në vëmendje Panorama, fitoi buzëqeshjen e pastër që ka sot dhe ndryshimi ishte i dukshëm. Aq sa kjo shërbeu për batuta nga opozita asokohe.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0084850788116455
array(1) { ["section"]=> string(73) "fotoja-e-rralle-e-rames-problemet-me-dhembet-dhe-batutat-e-opozites-55758" }