Fotoja ku dukshëm bie në sy shtatshkurtësia e ministrit Tahiri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:27 09-03-2016 Fotoja ku dukshëm bie në sy shtatshkurtësia e ministrit Tahiri

Ministri Saimir Tahiri është një nga ministrat më të përfolur të kësaj qeverie, jo vetëm për akuzat e njëpasnjëshme që vijnë në adresë të tij nga opozita por edhe për shkak të pamjes së tij fizike.

Në sondazhet e realizuara nga revistat në vend, shpesh ministri i Brendshëm është klasifikuar në krye, si një nga meshkujt më tërheqës të politikës shqiptare.

Por Tahiri futet te meshkujt shtatshkurtër dhe kjo është fotoja që e tregon më së mirë.

Erdi Mara ka fotografuar ministrin mbështetur në dritare teksa flet në celular.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021751165390015
array(1) { ["section"]=> string(68) "fotoja-ku-dukshem-bie-ne-sy-shtatshkurtesia-e-ministrit-tahiri-34629" }