Fotoja në jaht nxjerr “zbuluar” defektin në trup të këngëtares Bebe Rexha

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:43 21-07-2017 Fotoja në jaht nxjerr “zbuluar” defektin në trup të këngëtares Bebe Rexha

Këngëtarja shqiptare me famë botërorë pas ishujve grek, ka mbërritur në Shqipëri për të shijuar ca ditë pushime me kushërirën e saj, njëherazi dhe kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi.

Dhe pse këngëtarja njihet për sharmin dhe bukurinë, duket se një detaj në trupin e saj, nuk është siç duhet.

Prej kohësh kemi vënë re se Bebe Rexha nuk e ekspozonte shumë pjesën e poshtme të trupit.

Me sa duket këngëtarja ka një defekt, që mund të jetë i lindur. Por nuk hidhen poshtë dhe dyshimet që mund të jetë një gabim i fotoshopit.

Një foto që ka publikuar në një jaht në Greqi, ka treguar defektin që Bebe Rexha ka në gishtat e këmbë, në të cilët ka vetëm gishtin e madh të zhvilluar dhe gishtat e tjerë janë pothuajse inekzistent.

20206331_152320771985755_691363346_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0080380439758301
array(1) { ["section"]=> string(77) "fotoja-ne-jaht-nxjerr-zbuluar-defektin-ne-trup-te-kengetares-bebe-rexha-86865" }