Fotoja provokuese e aktorit me të shoqen, diçka nuk shkon si duhet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:03 13-06-2016 Fotoja provokuese e aktorit me të shoqen, diçka nuk shkon si duhet

Kjo është fotoja provokuese e aktorit me të shoqen, hipur majë një motori por diçka nuk shkon si duhet me idenë e përgjithshme të mesazhit që presim të gjithë.

E dini besoj atë shprehjen: ‘’Pas një burri të fortë qëndron një grua e fortë’’? Këtë ka dashur të tregojë edhe Marin Orhanasi i ‘’Portokalli’’-së, duke kompozuar këtë foto me të shoqen Dorina Meta Orhanasin.

Por kuptohet, që duke i futur pak shaka dhe ironi, rezultati është ky që shihni: Marini gjysmë nudo me shapka me gisht dhe me shprehjen për së prapi: ‘’Pas një gruaje të fortë fshihet gjithmonë një burrë copë-copë’’.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026188135147095
array(1) { ["section"]=> string(71) "fotoja-provokuese-e-aktorit-me-te-shoqen-dicka-nuk-shkon-si-duhet-43338" }