Fotoja që po “fluturon” në rrjet: Në takimin zyrtar me Donald Trump, shikoni ç’bën kjo vajzë

Publikuar tek: bota, më 10:56 28-02-2017 Fotoja që po “fluturon” në rrjet: Në takimin zyrtar me Donald Trump, shikoni ç’bën kjo vajzë

Fotoja tashmë po bën xhiron e medieve ndërkombëtare.

Presidenti Donald Trump u takua me udhëheqësit e Kolegjeve dhe Universitete (HBCU) në Zyrën Ovale.

E ndërsa zyra ishte e mbushur plot me zyrtarë të kollarisur, kjo vajzë është ulur në divan e zbathur, me këmbët natyrshëm përthyer dhe është totalisht e fokusuar në celularin e saj, sikur askush prej tyre që janë aty, përfshirë edhe vetë presidentin Trump, mos ishin. (FOTO AP)

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vdes DJ i famshëm, zgjodhi “vdekjen e ëmbël” para korrocës së invalidit (VIDEO)
Vdes gjatë lindjes luftëtarja e Ebola-s, ishte shpallur personi i vitit »
Article Logic
Execution time: 0.013175010681152
array(1) { ["section"]=> string(94) "fotoja-qe-po-fluturon-ne-rrjet-ne-takimin-zyrtar-me-donald-trump-shikoni-c-ben-kjo-vajze-70218" }