Fotoja që po tërbon internetin, ja çfarë bëjnë me bukët në Tiranë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:25 31-08-2016 Fotoja që po tërbon internetin, ja çfarë bëjnë me bukët në Tiranë

Kjo është një foto që me të drejtë ka indinjuar gjithkënd që e ka parë në rrjetet sociale.

Fotoja tregon sesi transportohet buka dhe komentet për këtë që po shihni me sytë tuaj janë të tepërta.

Një makinë me bagazh të hapur, jashtë çdo kushti higjienik është duke transportuar bukët në dyqanet e shumta që tregtojnë bukë për klientët në kryeqytet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.069041967391968
array(1) { ["section"]=> string(70) "fotoja-qe-po-terbon-internetin-ja-cfare-bejne-me-buket-ne-tirane-51419" }