Fotoja që preku të gjithë rrjetin, “Fli i qetë o njeri me ose pa ëndrra”

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:20 07-06-2017 Fotoja që preku të gjithë rrjetin, “Fli i qetë o njeri me ose pa ëndrra”

Një foto që është kthyer në “hit” në rrjetet sociale dhe jo vetëm ka prekur të gjithë ata që e kanë parë.

Bëhet fjalë për një foto të publikuar nga blogeri Eljan Tanini ku duket një qytetar me dyshekun e hedhur sipër kokës. Foto është shkrepur në një nga rrugët kryesore të kryeqytetit dhe shpreh totalisht dramën e strehimit në Tiranë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Skandal në kopshtin privat në Tiranë, arrestohet edukatorja se rrihte fëmijët
Shkatërrohet totalisht perla e Shqipërisë »
Article Logic
Execution time: 0.013398170471191
array(1) { ["section"]=> string(75) "fotoja-qe-preku-te-gjithe-rrjetin-fli-i-qete-o-njeri-me-ose-pa-endrra-81514" }