FOTOJA që u fshi menjëherë, Tayna ekspozon format me pantallona të bardha e të tejdukshme

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:32 20-09-2019 FOTOJA që u fshi menjëherë, Tayna ekspozon format me pantallona të bardha e të tejdukshme

Kohët e fundit këngëtarja e re Tayna është kthyer në reperen më të suksesshme me hitet e saj.

Prej disa ditësh reperja ndodhet në SHBA, ku po xhiron këngën më të re. Krahas punës, Tayna po bën edhe pushime në një resort luksoz, nga ku ka publikuar foto dhe cideo të ndryshme.

Mbrëmjen e djeshme Tayna postoi një video ku shfaqej duke pozuar para pasqyrës me pantallona të tejdukshme të bardha dhe një bluzë shumë të shkurtër.

Mirëpo ndonëse dukej ne super formë, reperja e ka fshire këtë video vetëm brenda pak minutash, për arsye që nuk dihen, por mediat kanë ruajtur një foto nga kjo.

640-0-5d84831f8e06f-1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074992179870605
array(1) { ["section"]=> string(95) "fotoja-qe-u-fshi-menjehere-tayna-ekspozon-format-me-pantallona-te-bardha-e-te-tejdukshme-179161" }