FOTOLAJM/ Kosova me shifra të frikshme nga Covid-19, Albin Kurti 'kapet mat' me valixhe dhe maskë në aeroport

Publikuar tek: rajon, më 13:36 12-07-2020 FOTOLAJM/ Kosova me shifra të frikshme nga Covid-19, Albin Kurti 'kapet mat' me valixhe dhe maskë në aeroport Albin Kurti në aeroport

Ish-kryeministri i Kosovës Albin Kurti, është parë së fundmi në aeroportin e Prishtinës me maskë vënë dhe një valixhe afër tij.

albin_kurti.jpg

Nuk dihet destinacioni i kreut të Vetëvendosjes, por ai po ndërmerr këtë udhëtim pikërisht sot, ndërkohë që kryeministri aktual Avdullah Hoti dhe presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç po zhvillojnë një videokonferencë së bashku.

Duhet thënë, se edhe përsa i përket Covid-19, Kosova nuk mund të quhet një vend i sigurt, pasi prej ditësh numëron mbi 200 të infektuar çdo 24 orë dhe shumë viktima.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.005669116973877
array(1) { ["section"]=> string(112) "fotolajm-kosova-me-shifra-te-frikshme-nga-covid-19-albin-kurti-kapet-mat-me-valixhe-dhe-maske-ne-aeroport-213620" }