Fotot drithëruese. Me to ‘’New York Times’’ fitoi Pulitzer-in

Publikuar tek: bota, më 13:29 19-04-2016 Fotot drithëruese. Me to ‘’New York Times’’ fitoi Pulitzer-in

Këto janë fotot drithëruese me të cilat ‘’The New York Times’’ fitoi Çmimin Pulitzer për Fotografitë më të mira të lajmeve dhe për mbulimin e krizës së refugjatëve në Europë.

Fotot janë realizuar nga Mauricio Lima, Sergey Ponomarev Photography, Tyler Hicks dhe Daniel Etter.

{gallery}newyorktimes{/gallery}

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Anulon dasmën pasi dhëndri nuk mundi të instalojë WC-në
Eskorta e ambasadores vret një djalosh në Kamerun »
Article Logic
Execution time: 0.0088231563568115
array(1) { ["section"]=> string(62) "fotot-dritheruese-me-to-new-york-times-fitoi-pulitzer-in-38073" }