Fotot e adhurueshme të David Bowie baba, me Lexin në krahë kur ishte i ri…

Publikuar tek: bota, më 10:42 12-01-2016 Fotot e adhurueshme të David Bowie baba, me Lexin në krahë kur ishte i ri…

Legjenda e muzikës David Bowie ndërroi jetë dje, pasi u kishte shpëtuar 6 atakëve kardiakë.  Këto janë fotot e adhurueshme me të bijën e bashkëshorten kur ishte i ri dhe në fakt ai nuk ishte vetëm një artist i madh, por edhe një baba e bashkëshort i përkushtuar.

Fotot janë publikuar nga ‘’Daily Mail’’, e cila shkruan se e bija Lexi e nxiti Bowie të jetonte gjatë.

‘’Si lindja e Lexit ia hoqi prirjen e tij për të punuar shumë dhe i dha dëshirën atij të qëndronte i shëndetshëm pas atakut të tij të parë kardiak’’, shkruan ''Daily Mail''

Bowie u martua me modelen lindur në Somali, Iman. Vetë Bowie e ka bërë të qartë kur ishte gjallë se lindja e vajzës së tij, Aleksandrës, që tashmë është 15 vjeç, i dha atij dëshirën për të jetuar e për t’u kujdesur për veten.

{gallery}david{/gallery}

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthim i fuqishëm në qendër të Stambollit, zona e frekuentuar nga turistët
Pamjet e para pas shpërthimit në Stamboll, një person i vrarë përtokë (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.012223958969116
array(1) { ["section"]=> string(78) "fotot-e-adhurueshme-te-david-bowie-baba-me-lexin-ne-krahe-kur-ishte-i-ri-29771" }