Fotot e bujshme të djalit të Invës me të dashurën franceze në Dhërmi, befason sopranoja me deklaratën e saj

Publikuar tek: kulture-art, më 19:41 18-09-2017 Fotot e bujshme të djalit të Invës me të dashurën franceze në Dhërmi, befason sopranoja me deklaratën e saj

Sopranoja e madhe shqiptare Inva Mula kthehet në skenën e Pallatit të Kongreseve në Shqipëri në datat 22, 24 dhe 25 ku do të jetë protagoniste vetë ajo dhe vajza e saj e vogël për herë të parë.

Inva e ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit ka folur për projektin që do të sjellë për disa ditë në Shqipëri, po ashtu pa komentuar nuk ka lënë as fotot e djalit të saj Antoni me të dashurën që bënë bujë disa ditë më parë në mediet shqiptare. Inva, djali i saj dhe e dashura franceze kaluan disa ditë në Dhërmi, por gjatë pushimeve janë fotografuar nga paparazët.

E pyetur në lidhje më këtë fakt Iva tha se: “Nuk e kam fare dëshirë një gjë të tillë, sepse do të doja të isha në publik me artin tim...”. Në fakt nuk dihet pse nuk dëshiron të flasë sopranoja në lidhje me të dashurën e djalit.

sdsdgsgsdgsdg_copy.jpg

gdfgdfgdfgsdtger.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.085342884063721
array(1) { ["section"]=> string(112) "fotot-e-bujshme-te-djalit-te-inves-me-te-dashuren-franceze-ne-dhermi-befason-sopranoja-me-deklaraten-e-saj-92805" }