“Fotot e ditës”... Prestigjozja “The Guardian” përzgjedh shkrepjen e fotografit shqiptar

Publikuar tek: kulture-art, më 09:24 24-01-2017 “Fotot e ditës”... Prestigjozja “The Guardian” përzgjedh shkrepjen e fotografit shqiptar

Prestigjozja “The Guardian” sjell për lexuesit e saj galerinë “Fotot e ditës” dhe mes tyre është edhe shkrepja e fotografit të talentuar shqiptar Armando Babani.

Bëhet fjalë për një foto të shkrepur te “Reja” në Tiranë.

Kujtojmë se Babani muaj më parë mori gjithashtu çmimin “Reporteri i Vitit” dhënë nga Unioni i Gazetarëve Shqiptarë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074210166931152
array(1) { ["section"]=> string(87) "fotot-e-dites-prestigjozja-the-guardian-perzgjedh-shkrepjen-e-fotografit-shqiptar-66470" }