Fotot e papublikuara nga dasma e Ismet Drishtit dhe një lajm i papritur

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:37 06-07-2016 Fotot e papublikuara nga dasma e Ismet Drishtit dhe një lajm i papritur

Këto janë 2 foto të reja, të papublikuara më parë nga dasma e gazetarit Ismet Drishti.

Në fakt, e gjithë sa u fol për dasmën, është hedhur poshtë nga gazetari.

Ai thjesht është celebruar me zonjën e tij Eniana Xhanari, që ka zgjedhur të mbajë mbiemrin e bashkëshortit.

‘’Meqë mediat nuk duronin dot e më martuan një muaj para kohe duke më futur në sherr me kushërinjtë, i lajmëroj se sot bëra celebrimin, DASMEN NUK E KAM BËRË AKOMAAAA.  Duroni se do ju ftoj’’, sqaron Drishti.

ismetdrishticelebrimi.jpgismetdrishticelebrimi2.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094959735870361
array(1) { ["section"]=> string(77) "fotot-e-papublikuara-nga-dasma-e-ismet-drishtit-dhe-nje-lajm-i-papritur-45704" }