FOTOT e pazakonta të deputetit socialist, shikoni çfarë bën teksa falet në teqe

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:38 04-07-2016 FOTOT e pazakonta të deputetit socialist, shikoni çfarë bën teksa falet në teqe

Foto të pazakonta këto nga deputeti socialist Fidel Ylli. Ylli është besimtar bektashian dhe ka tërhequr mjaft vëmendje me fotografitë e postuara.

Teksa falet në teqenë e “Baba Tomorrit”, Fideli kujdeset që të bëjë këto foto më parë, a thua se fotot janë edhe më të rëndësishme sesa vetë falja! 

fidel1.jpg

fidel.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021512031555176
array(1) { ["section"]=> string(84) "fotot-e-pazakonta-te-deputetit-socialist-shikoni-cfare-ben-teksa-falet-ne-teqe-45471" }