FOTOT: Ja kush është ÇIFTI që humbi jetën në aksidentin tragjik te uji i ftohtë

Publikuar tek: aktualitet, më 11:14 09-04-2018 FOTOT: Ja kush është ÇIFTI që humbi jetën në aksidentin tragjik te uji i ftohtë Fisnik Murataj dhe e fejuara e tij Nazia Aham, dy nga viktimat e aksidentit

Në foton që shikoni janë dy prej viktimave aksidentit tragjik, të fejuar.

Fisnik Murataj, 32 vjeç, dhe e dashura e tij franceze me banim në Athinë Nazia Aham, 34 vjeçe, humbën jetën ndërsa po ktheheshin nga një dasmë në Fier pasi mjeti i tyre doli nga rruga dhe ra në kanal.

Nga aksidenti mbretën të vdekur Fisnik Murataj, 32 vjeç, Agustin Murataj 30 vjeç dhe Nazia Aham, 34 vjeçe. Të tre jetonin në Athinë dhe kishin ardhur në Shqipëri për një dasmë.

Ata po ktheheshin nga dasma kur mjeti i tyre tip “Suzuki” doli nga rruga dhe përfundoi në kanal.

Vetëm mëngjesin e sotëm, u bë i mundur nxjerrja e trupave.

logo.jpg

Informacion paraprak i policisë:

Në datën 09.04.2018, rreth orës 08:10, në aksin rrugor Levan-Tepelenë, në fshatin Varibop, në kanalin me ujë në anë të rrugës është gjetur i rrëzuar një mjet tip "Suzuki" me targa IHZ 1755. Për pasojë janë mbytur shtetasit F.M, 32 vjeç; A.M, 30 vjeç si dhe shtetasja N.A, 34 vjeçe. Paraprakisht dyshohet se mjeti ka dalë jashtë rruge gjatë natës.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Identifikohet vajza që humbi jetën në aksidentin tragjik, ishte e fejuara e njërit prej viktimave (EMRAT)
Basha thirrje biznesit: Ulni qepenat, nuk pret më puna, duhet… »
Article Logic
Execution time: 0.011967897415161
array(1) { ["section"]=> string(85) "fotot-ja-kush-eshte-cifti-qe-humbi-jeten-ne-aksidentin-tragjik-te-uji-i-ftohte-116232" }