FOTOT/ Post-ndeshja, Elbasani kthehet në një “fushë plehrash”

Publikuar tek: sport, më 23:24 12-11-2016 FOTOT/ Post-ndeshja, Elbasani kthehet në një “fushë plehrash” Situata perreth Elbasan Arena menjehere pas perfundimit te ndeshjes

Gjithçka në Elbasan Arena pas kësaj ndeshjeje që ndoshta duhet harruar ka qenë një skenë “mbeturinash” dhe njerëz që ikin në shiun e imët që bie ende në Elbasan. 

Tifozët filluan të zraznin stadiumin menjëherë pas golit të dytë, por ndërkohë edhe policët jashtë stadiumit, po pas këtij goli, nuk vazhduan të shikonin më ndeshjen, raporton newsbomb.al.

Ndërkaq, bashkisë së Elbasanit do ti duhet të vendosë rregull në territorin rreth stadiumit për shkak të papastërtive të mëdha që u evidentuan sapo përfundoi ndeshja. 

post ndeshje

post ndeshje1

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038497924804688
array(1) { ["section"]=> string(63) "fotot-post-ndeshja-elbasani-kthehet-ne-nje-fushe-plehrash-59345" }