Fotot që do t’ju lënë pa frymë nga Vlora…Heronjtë e OSHEE në majtë të shtyllave elektrike

Publikuar tek: ekonomi, më 15:56 12-11-2016 Fotot që do t’ju lënë pa frymë nga Vlora…Heronjtë e OSHEE në majtë të shtyllave elektrike Fotot e punonjesve te OSHEE ne qytetin e Vlores, duke punuar ne kushte shume te veshtira (Foto: OSHEE)

“Sakrificë” dhe “betejë”. Kështu e ka përkufizuar OSHEE punën e punonjësve të saj në qytetin e Vlorës, të cilët, nuk po pushojnë për të rikthyer energjinë elektrike në zonat ku mungojnë. 

Por, bashkë me betejën për energjinë elektrike, OSHEE publikon edhe dy foto të punonjësve të saj, në majë të shtyllave, në një kohë tejet të keqe në qytetin e Vlorës, me një mot shumë të errët, erëra të forta, dhe një shpirt sakrifice te punonjësve, raporton newsbomb.al.

Në fakt, këto foto flasin vetë, e komentet do ishin të tepërta.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010088920593262
array(1) { ["section"]=> string(95) "fotot-qe-do-t-ju-lene-pa-fryme-nga-vlora-heronjte-e-oshee-ne-majte-te-shtyllave-elektrike-59308" }