Fotot seksi të vajzës së presidentit të SHBA, Ivanka Trump (Foto)

Publikuar tek: bota, më 09:51 17-02-2017 Fotot seksi të vajzës së presidentit të SHBA, Ivanka Trump (Foto)

Pas zgjedhjes së Donald Trump president i Shteteve të Bashkuara të Amerikës mediat flasin shumë për familjen e tij.

Në qendër të vëmendjes ka qenë gjatë gjithë kohës edhe vajza e tij e madhe, Ivanka Trump që është gjithmonë në anën e babait të saj duke e mbështet atë në çdo gjë.

Ivanka është po ashtu një grua, nënë dhe sipërmarrëse që nga fundi i viteve 90’, Ivanka vendosi të ndiqte hapat e nënës së saj dhe të bëhej modele. Në këtë fotografi shfaqet në pistën e modës në spektaklin e Marc Bouwer shkruan 'Fullredneck'. Më 25 tetor 2009, Ivanka u martua me Jared Kushner. Këto janë disa nga fotot më seksi të vajzës së madhe të presidentit të SHBA-së.

ivanka5.jpgivanka6.jpgivanka7.jpgivanka8.jpgivanka9.jpgivanka11.jpgivanka12.jpgivanka.jpgivanka1.jpgivanka2.jpgivanka3.jpgivanka4.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sulm vetëvrasës nga ISIS, vriten 70 persona
Tony Blair kundër britanikëve, ja çfarë misioni do të marrë përsipër »
Article Logic
Execution time: 0.011883974075317
array(1) { ["section"]=> string(68) "fotot-seksi-te-vajzes-se-presidentit-te-shba-ivanka-trump-foto-69010" }