Fqinji ankohej për muzikën e lartë, Drake ia blen shtëpinë për 3 milion dollarë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:48 14-09-2016 Fqinji ankohej për muzikën e lartë, Drake ia blen shtëpinë për 3 milion dollarë

Prej shumë kohësh reperi amerikan Drake, merrte ankesa nga fqinji i tij se bënte shumë zhurmë duke e lënë zërin e muzikës shumë të lartë.

Por mesa duket reperi ka preferuar të paguajë çfarëdolloj shume, vetëm e vetëm që të mos ulë zërin e muzikës.

Sipas revistës “Marie Claire”, Drake ka blerë shtëpinë e fqinjit të tij në Hidden Hills, për 2.85 milion dollarë.

Shtëpia e re e reperit, është e dizenjuar në stil ferme. Ka katër dhoma gjumi, pesë banjo dhe një pishinë. Prona gjithashtu ka hapësirë për kuaj.

Të shpenzosh gati 3 milion dollarë vetëm për të luajtur me muzikë të lartë duket absurde, por s’i dihet. Ndoshta Drake ka plane të tjera në mendje.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071909427642822
array(1) { ["section"]=> string(84) "fqinji-ankohej-per-muziken-e-larte-drake-ia-blen-shtepine-per-3-milion-dollare-52922" }