Francë, alarmi për bombë në një hotel rezulton fals

Publikuar tek: bota, më 23:10 14-11-2015 Francë, alarmi për bombë në një hotel rezulton fals

Franca nuk po gjen dot paqe. Blindohet nga forca të shumta policore Kulla Eifel. Një alarm për bombë që më pas rezultoi fals.

Agjencia e lajmeve Reuters bën me dije se forca të armatosura rënë ndodhen në një hotel të quajtur “Pullman” në Paris dhe po evakuuon njerëzit brenda.

Sipas agjencisë policia po evakuuon njerëzit edhe pranë kullës Eifel. Në hotelin "Pullman" ka mbërritur një alarm për bombë por pas kontrollit të specialistëve të rorcave xheniere, u konfirmua se alarmi ishte fals.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011908054351807
array(1) { ["section"]=> string(56) "france-alarmi-per-bombe-ne-nje-hotel-rezulton-fals-25446" }