Francë - Islandë, dy gola në minutat e para të ndeshjes (Video)

Publikuar tek: sport, më 20:21 03-07-2016 Francë - Islandë, dy gola në minutat e para të ndeshjes (Video)

Franca ka befasuar Islandën duke shënuar herët në minutën e 12’ dhe 20' të pjesës së parë.

Ka qenë Giroud ai që e ka çuar topin në rrjetë duke kaluar në avantazh blutë ndërsa në minutën e 20' të ndeshjes Pogba ka dyfishuar rezultatin. Megjithatë mbeten edhe 70 minuta lojë nga koha e rregullt.


............ by fantasticfootball

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029182910919189
array(1) { ["section"]=> string(64) "france-islande-dy-gola-ne-minutat-e-para-te-ndeshjes-video-45419" }