Françeska feston ditëlindjen, mbulohet me dhurata pasanikësh

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:46 29-12-2018 Françeska feston ditëlindjen, mbulohet me dhurata pasanikësh

Françeska Jaçe në ditën e saj të lindjes është mbuluar me dhurata shumë të shtrenjta, ku mes tyre ka qenë dhe një orë Rolex.

Ish-banorja e Big Brother, e njohur tashmë edhe si një prej modeleve më seksi ndan shpesh momente nga jeta private m e ndjekësit e saj në instagram.

Gjithashtu ajo ka publikuar me anë të një fotoje në Instastory ka treguar dhe një buqetë me lule si dhe disa dhurata firmash të shtrenjta.

Franceska nuk ka treguar kush e ka lumturuar me këto surpriza të kushtueshme.

 

auto_8bec778a-0ada-47c5-a196-236290aee0e8_1546029965-30645561546036407.jpgauto_265ba7a0-a391-4dac-b9a4-b41b966afa6d_1546029974-24055941546036408.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031558036804199
array(1) { ["section"]=> string(66) "franceska-feston-ditelindjen-mbulohet-me-dhurata-pasanikesh-146898" }