Franceska Jace bën disa lëvizje tepër provokuese (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:07 12-08-2016 Franceska Jace bën disa lëvizje tepër provokuese  (VIDEO)

Ish banorja e "Big Brother" , Franceska Jace ka provokuar teksa mban veshur një fustan vishnje, me dekolte të hapur dhe një të çarë.

Modelja bën disa lëvizje tepër provokuese me fustan “hot” siç thotë dhe ajo vet.  Jace gjatë ditëve të fundit ka shijuar pushimet brigjeve të detit shqiptar, nga ka postuar foto me bikini, ku ekspozohet së tepërmi.

 

Hot dress ! @zaimina_vasjari_store

A video posted by Franceskajace (@franceskajace) on Aug 12, 2016 at 8:42am PDT

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024309158325195
array(1) { ["section"]=> string(60) "franceska-jace-ben-disa-levizje-teper-provokuese-video-49564" }