Françeska Jaçe del nga karantina dhe ndez rrjetin me fotot e nxehta

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:35 07-04-2020 Françeska Jaçe del nga karantina dhe ndez rrjetin me fotot e nxehta

Ish-banorja e Big Brother, Fançeska Jaçe ka qendruar prej disa ditësh e vetëkarantinuar në shtëpinë e saj, duke zbatuar masat ndaj Covid-19.

Herë pas here, ajo ka qenë aktive edhe në rrjetet sociale, ku ka publikuar momente të ndryshe.

Mirëpo, me një foto të postuar së fundmi në Instagram, Françeska ka treguar se ka dalë nga karantina për të shijuar pak momente në natyrë.

"Liri e kufizuar", ka shkruar modelja krah kësaj fotoje, ku shfaqet me reçipeta të kuqe.

Screenshot_15.png

Screenshot_16.png

Screenshot_18.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0095839500427246
array(1) { ["section"]=> string(74) "franceska-jace-del-nga-karantina-dhe-ndez-rrjetin-me-fotot-e-nxehta-201780" }