Françeska Jaçe ndahet nga i dashuri?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:00 28-05-2016 Françeska Jaçe ndahet nga i dashuri?

Ish banorja e ‘Big Brother 5’ kohët e fundit është shndërruar në qendër e vëmendjes. Sapo ka përfunduar jehona e lajmit për sherrin që ish­ banorja e “Big Brother 5” pati me ish­mikeshën, një tjetër video sherri u bë publike, ajo me ish­ partneren e të dashurit të saj.

Mesa duket Françeska ka lënë gjithçka pas dhe po shijon jetën. Por ajo që të bie në sy teksa u hedh një sy rrjeteve sociale, është se mungojnë fotot me të dashurin e saj sjkruan ‘gazeta Shqiptare’.

Ndoshta çifti po kalon një moment krize në marrëdhënie. Ose ndoshta Françeska ka zgjedhur që ta jetojë këtë histori të bukur dashurie larg rrjeteve sociale. E deri sa bukuroshja të vendosë të flasë për këtë, gjithçka do të vijojë të mbetet një mister.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.05030083656311
array(1) { ["section"]=> string(41) "franceska-jace-ndahet-nga-i-dashuri-41719" }