Françeska Jaçe provokon me foto të nxehta

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:33 18-01-2015 Françeska Jaçe provokon me foto të nxehta

Françeska Jaçe është gjithmonë në qendër të vëmendjes së showbiz-it shqiptar. Kjo për shkak të aktivitetit të saj të shpeshtë nëpër rrjete sociale, ku poston foto seksi dhe tepër provokative.

 

 

Ajo që të gjithëve u ka rënë në sy kohët e fundit është jeta e luksit që biondja bën.

 

 

“Bëj një punë të mirë dhe si rrjedhojë dhe paguhem shumë mirë. Puna më lejon ti plotësoj vetes çdo dëshirë, rroga ime është e vetmja e ardhur mujore që kam. Prej kohësh menaxhoj një lokal nate, e duke qenë se është një punë që ka vështirësitë e saj, natyrisht që dhe do të paguhesh më së miri”, është shprehur ajo.

 

 

Françeska Jaçe u bë e njohur falë pjesmarrjes në reality show-n “Big Brother”, format ky i cili e ka ndihmuar së tepërmi në karrierën e saj si modele. 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03070592880249
array(1) { ["section"]=> string(45) "franceska-jace-provokon-me-foto-te-nxehta-831" }