Franceska Jace provokon, puth…(VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:42 26-07-2016 Franceska Jace provokon, puth…(VIDEO)

Ish konkuretja e “Big Brother” dhe modelja shqiptare Franceska Jace ka postuar një video në Instagram, ku tregon fytyrën e saj, kryesisht buzët, buzëqesh dhe dërgon një puthje për fansat e saj.

Modelja ka treguar që ka një karakter tejet impulsiv pasi është filmuar duke bërë sherre me shoqet e saj, por Franceska nuk do t’ia dijë.

Ajo vazhdon karrierën e saj si modele, dhe aktualisht po shijon pushimet.  Franceska është bërë e famshme për format e saj të lakuara.

 

A video posted by Franceskajace (@franceskajace) on Jul 26, 2016 at 10:07am PDT

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026144027709961
array(1) { ["section"]=> string(40) "franceska-jace-provokon-puth-video-47809" }