Françeska ‘’thyhet më dysh’’ për pak forma më shumë…dhe jo se i mungojnë (MODELI VIRAL I TË RINJVE)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:15 07-07-2016

Shumë mjekë do ta ndalonin kategorikisht, sepse bën dëm për shtyllën kurrizore. Por vajzat e sotme, edhe pse nuk u mungojnë format e sharmi, se ç’kanë një qejf për t’u dukur në stilin Kardashian.

Shtrembërohen aq shumë…gjoksi para, të pasmet i ngrenë kaq shumë…Por po t’i shohësh në profil, kupton se diçka nuk shkon.

Kjo ka ndodhur edhe sot me ish-konkurrenten e ‘’Big Brother’’, Françeska Jaçe. Dhe ta mendosh që ka forma me bollëk…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070121288299561
array(1) { ["section"]=> string(99) "franceska-thyhet-me-dysh-per-pak-forma-me-shume-dhe-jo-se-i-mungojne-modeli-viral-i-te-rinjve-45820" }