Frederik Ndoci tallet keq: Kjo do jetë e ardhmja e PD-së pas fitores së Bashës (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:26 23-07-2017 Frederik Ndoci tallet keq: Kjo do jetë e ardhmja e PD-së pas fitores së Bashës (Foto)

Këngëtari shkodran Frederik Ndoci, përmes një statusi në facebook-un e tij, ironizon rikonfirmimin e Lulzim Bashës në krye të partisë, dhe thotë se PD-ja tashmë ka të ardhmen e një “haleje”.

“Me shkrirjen e ish kryetarit dhe fitoren e tij alla Enver Hoxha njoftojme qe e gjith opozite e Lulit meritojne falas kete paisje te re, kjo do jete e ardhmja e pd-s ne Duart e sigurta te kryetarit te sapo shkrire nga ajo qe Hyn nga kjo paisje eletronike e re luksoze ne ëc tona”, shkruan Ndoci në FB, teksa poston këtë foto.

rty34y345y45y.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0084519386291504
array(1) { ["section"]=> string(88) "frederik-ndoci-tallet-keq-kjo-do-jete-e-ardhmja-e-pd-se-pas-fitores-se-bashes-foto-87111" }