"Free TAXI", skema e prostitucionit në Tiranë ku përfshiheshin taksistët, vajzat tutore dhe polici

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:40 07-02-2017

 Policia shkatërroi ditën e djeshme grupin e prostitucionit në Tiranë përmes një operacioni të koduar "Free TAXI".  11 persona kanë rënë në pranga, mes tyre 4 taksistë, një polic dhe 3 femra ndërsa janë proceduar 10 persona. Fotoja ilustron gjithë skemën mbi të cilën funksiononte grupi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Reagon në mesnatë vajza e Dritëroit: E mallkuara vdekje të mposhti... (E PLOTË)
Zbulohen rrënojat në këmbët e Velierës në Durrës, shquhet dhe topi mesjetar »
Article Logic
Execution time: 0.012992858886719
array(1) { ["section"]=> string(100) "free-taxi-skema-e-prostitucionit-ne-tirane-ku-perfshiheshin-taksistet-vajzat-tutore-dhe-polici-67949" }