Frika mos dalin fotot +18: Ja çfarë ka Kim Kardashian në telefonat e grabitur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:03 04-10-2016 Frika mos dalin fotot +18: Ja çfarë ka Kim Kardashian në telefonat e grabitur

Kim Kardashian iu grabitën bizhuteri me vlerë 10 milion dollarë, por shqetësimi më i madh i familjes Kardashian janë telefonat e rrëmbyer nga 5 persona të maskuar dhe të armatosur në rezidencën e saj në Paris.

Sipas mediave amerikane, Kim Kardashian kishte materiale tepër të rëndësishme dhe sensitive në telefonat e saj, si fotografi nudo të saj dhe Kanye Ëest, informacion privat për të gjithë familjarët, numra telefoni, adresa dhe karta krediti.

E gjithë frika është se këto materiale mund të publikohen nga grabitësit, ndërsa anëtarët e familjes Kardashian kanë marrë masa të menjëhershme duke ndërruar jo vetëm numrat e telefonit, por adresat e e-mailit dhe fjalëkalimet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.047811985015869
array(1) { ["section"]=> string(81) "frika-mos-dalin-fotot-18-ja-cfare-ka-kim-kardashian-ne-telefonat-e-grabitur-55069" }