‘Frikë nga berberi në kohë virusi’, Georgina i qeth flokët Ronaldos (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:12 04-04-2020 ‘Frikë nga berberi në kohë virusi’, Georgina i qeth flokët Ronaldos (VIDEO) Ronaldo - Georgina

Cristiano Ronaldo është jo vetëm një nga futbollistët më të suksesshëm në botë, por edhe një nga yjet e reklamave për shumë kompani të njohura.

Ronaldo përpos talentit në fushë, është vlerësuar shpeshherë edhe për lukun e tij, apo suksesin me vajzat e showbizit. Pamja e jashtme ka shumë rëndësi për të, aq sa njëherë kishte marrë berber me vete dhe u qeth gjatë pushimit të një ndeshjeje futbolli.

Mirëpo në këto kohë të vështira virusi, Ronaldon mesa duket e ka kapur “frika” dhe nuk parapëlqen të qethet nga berberi i tij. Zgjidhja është shumë e thjeshtë. E fejuara Georgina Rodriguez ka marrë një rol tjetër në familje dhe kësaj here është filmuar duke qethur Cristianon.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.01085901260376
array(1) { ["section"]=> string(77) "frike-nga-berberi-ne-kohe-virusi-georgina-i-qeth-floket-ronaldos-video-201335" }