Frikë për skenar në Kuvendin e Shqipërisë: Skanohen çantat, palltot... Deputetët e djathtë kapen me vezë

Publikuar tek: politike, më 12:17 25-02-2016 Frikë për skenar në Kuvendin e Shqipërisë: Skanohen çantat, palltot... Deputetët e djathtë kapen me vezë

Frikë për një skenar të mundshëm si ai në Kuvendin e Kosovës, sot në Kuvendin e Shqipërisë.

Garda e Republikës është duke ushtruar kontroll të lartë ndaj deputetëve. Ata po i nënshtrohen kontrolleve dhe përveç çantave janë duke u skanuar edhe palltot.

Kjo vjen pas paralajmërimit nga ana e opozitës për bllokim të seancës parlamentare. Ndërkaq, deputetes së PD Elena Qirici i janë gjetur dy kokrra vezë. Vezë i janë gjetur edhe deputetes Liliana Elmazi si dhe deputetit tjetër demokrat Bedri Hoxha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089120864868164
array(1) { ["section"]=> string(105) "frike-per-skenar-ne-kuvendin-e-shqiperise-skanohen-cantat-palltot-deputetet-e-djathte-kapen-me-veze-33494" }