“From Korça with love”, Rama publikon kartolinën e tij dhe e shoqëron me një zemër të kuqe

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:19 19-02-2016 “From Korça with love”, Rama publikon kartolinën e tij dhe e shoqëron me një zemër të kuqe

Kryeministri Edi Rama ka qenë i pranishëm sot në qytetin e Korçës për të marrë pjesë në prezantimin e antërarëve të rinj të Partisë Socialiste.

Pas përfundimit të takimit dhe fjalës përpara të pranishmëve, ku ai e quajti Korçën si shembullin e realizimit të vizionit që ata kanë për shtetin, Rama ka publikuar këtë foto.

“From Korça with love ❤ një kartolinë e gjallë e Rilindjes Urbane”, shkruan kryeministri. 

rama.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019580125808716
array(1) { ["section"]=> string(93) "from-korca-with-love-rama-publikon-kartolinen-e-tij-dhe-e-shoqeron-me-nje-zemer-te-kuqe-33028" }