FRPD “surprizë” Ramës nga “Elbasan arena”

Publikuar tek: barometri, më 07:13 08-09-2018 FRPD “surprizë” Ramës nga “Elbasan arena”

Një banderolë kundër kryeministrit Edi Rama është ngritur sot gjatë ndeshjes Shqipëri-Izrael.

 

Të rinj të Forumit Rinor i Partisë Demokratike kanë ngritur një banderolë ku shkruhet “Rama ik” dhe “FRPD” në shkallët e stadiumit “Elbasan Arena”.

Protestat e PD-së janë intensifikuar gjatë ditëve të fundit në qytete si Shkodra dhe Elbasani.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023999929428101
array(1) { ["section"]=> string(44) "frpd-surprize-rames-nga-elbasan-arena-133589" }