Fruti i dashur i socialistëve, në festë spektakël me to. Shiko çfarë u kanë bërë shalqinjve

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:04 13-07-2016 Fruti i dashur i socialistëve, në festë spektakël me to. Shiko çfarë u kanë bërë shalqinjve

Specialistët që merren me dekorin e ambjentit kanë gjetur zgjidhjen efikase për zbukurimin e tavolinave. Në këtë nënyrë socialistët kanë gjetur mënyrën e duhur për të shprehur dhe mezazhet e tyre në ditën e përvjetorit të themelimit të partisë.

 

 Duke i dhënë forma të ndryshme lëvozhgës së shalqinjve ata kanë shkruar “25 vite “, logon e partisë së tyre si dhe shqiponjën. Kjo ishte një gjetje shumë interesante dhe natyrale.

Të pranishmit në festë nuk kanë nguruar të bëjnë foto pranë tyre. 

 

kjasgdfndfm.png

 

e_prereeeeeeeee.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094389915466309
array(1) { ["section"]=> string(95) "fruti-i-dashur-i-socialisteve-ne-feste-spektakel-me-to-shiko-cfare-u-kane-bere-shalqinjve-46426" }