Fshatarët i japin ujë gjarprit të 'raskapitur' nga thatësira (Video)

Publikuar tek: bota, më 22:53 28-03-2017 Fshatarët i japin ujë gjarprit të 'raskapitur' nga thatësira (Video)

Gjarprinjtë kobra nuk njihen për karakterin e tyre qetë por kjo video tregon një tjerër realitet.

Kobra i raskapitur nga vapa dhe thatësira e madhe u afrua në një fshat në jug të Indisë për të kërkuar ujë. Në videon e rrallë duket momenti kur një punëtor i shpëtimit i jep ujë nga shishja teksa gjapri pi i qetë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjermania refuzon që foshnja shqiptare të mbajë emrin “Krefelda”
Qeveria turke "spiunon" kundërshtarët e saj në Gjermani »
Article Logic
Execution time: 0.010889053344727
array(1) { ["section"]=> string(70) "fshataret-i-japin-uje-gjarprit-te-raskapitur-nga-thatesira-video-73426" }