‘Fshati i nonës dhe nënës time’, Rama i fton shqiptarët të kalojnë fundjavën në… (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:38 27-06-2020 ‘Fshati i nonës dhe nënës time’, Rama i fton shqiptarët të kalojnë fundjavën në… (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm duke postuar një video nga fshati turistik i Himarës, Vuno.

Rama e prezanton si fshatin e gjyshes dhe nënës së tij, ku urtësia e të parëve, kalldrëmi qindra vjeçar dhe shtëpitë kurorë rrëfejnë historikun e zonës.

Më tej, ai i fton shqiptarët dhe i uron një fundjavë plot dritë si dashuria e gjysheve dhe mëmave.

‘MIRËMËNGJES dhe me fshatin e nonës dhe të nënës time, ju uroj një fundjavë plot dritë si dashuria e gjysheve e mëmave tona’, shkruan Rama.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010101079940796
array(1) { ["section"]=> string(89) "fshati-i-nones-dhe-nenes-time-rama-i-fton-shqiptaret-te-kalojne-fundjaven-ne-video-211906" }